Головна » Дошка оголошень » Бджоло розвідники Карпатської бджоли » Закарпатська область

Рачок Йосип Йосипович
Інформація | 23.07.2012, 17:24

Адреса: вул. Чижмаря, 15, м. Хуст, Закарпатська обл., Україна, 90400

Email: немає

Вебсайти про нього: "Знаменитий пасічник Хустівщини" 
                              " Пасічник - меценат  та благодійник"
Телефон: 8 (03142) 4 15 10


Народився 1930 Бджільництвом займаюся 30 років.

В даний час, після скорочення, пасіка нараховує 100 бджолосімей, розташованих на двох точках.

Стаціонарний тип пасічникування. Переважна система вуликів - двухсемейние лежаки на рамку 435/300мм. Більшість вуликів має бічні кишені, які використовую в технології робіт. Вулики обладнані сітчастими денами і висувними планшетами. Це істотне вдосконалення дозволяє особливо якісно проводити боротьбу з кліщем Варроа деструктор. У господарстві маю спеціалізовані приміщення для зберігання рамок, інвентарю, готової продукції.

В середньому за сезон отримую 3 - 4 сортів меду: первоцвіт, акацієвий з весняним різнотрав'ям, літнє різнотрав'я з липою, різнотрав'я лугове. У весняний період збираю пилок.

У племінній роботі беруть участь всі семи пасіки. При цьому найкращі відібрані сім'ї дають ройові маточники для потрібностей всієї пасіки. Велику увагу приділяю селекції батьківських сімей. При цьому, знищую трутнів і трутневий розплід в сім'ях з небажаними господарськими якостями. Щорічно проводжу збагачення пасечного генофонду за рахунок покупки маток з с. Вучкове, обмінююся матками з колегами.

На мій погляд, для утримання сильних і здорових бджолосімей необхідно протягом усього року стежити за наявністю надходження нектару у вулик.

Додав: sanator | | Теги: ДКЗ, Закарпатье, пчелопитомники, карпатська порода, матки
Переглядів: 1531 | Розміщено до: 23.05.2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: