АпіМандри по дегустаційних залах меду


дегустація меду у готелі "УнгварЪскій"
(Ужгород)
- Дегустація меду. Мед як лікувальний засіб є набагато ефективнішим ніж безліч  антибіотиків. Відомо, що його застосовували римляни, кельти, слов’яни, традиції яких збереглися в Закарпатті. Європейські вчені після довготривалого моніторингу науково довели, що мед карпатської бджоли є найякіснішим в Європі медом та найефективнішим при його використанні у кулінарії та терапії. Недаремно на Закарпатті встановлено пам’ятник бджолі та бджолярам. У наших дегустаційних залах АпіМандри запропонують Вам спробувати, окрім акацієвого, каштанового, лугового, лісового, гірського меду та меду диких бджіл Карпат та Закарпаття ще й бджолопродукти із всієї України, Росії, Молдови та Польщі, Австрії, Німеччини, Угорщини, Словакії та  інших країн ближнього і далекого зарубіжжя. При чому кожен мед неодмінно буде переданий для Вашого осуду безпосередньо його конкретним виробником із вказуванням та детальним описом місця медозбору, часу, видом бджоли і т.д.  (...)
Той хто бажатиме долучитися до когорти дегустаторів матиме змогу зробити це та внести свою оцінку у спеціальному анонімному тесті  (...)
Ну і, звичайно, кожен учасник АпіМандрії врешті решт матиме змогу здійснити замовлення необхідної йому кількості меду, що найбільше сподобався, безпосередньо у його виробника на його умовах (...).

На згадку візьмете із собою мультимедійний DVD диск із цікавими матеріалами по бджільництву взагалі та Закарпаттю зокрема, а також із розширеною базою даних про всіх пасічників, мед яких є виставлений для дегустаційних пропозицій гостям АпіМандрів. Окрім того із цього диска Ви дізнаєтеся все про туристичне та санаторно-курортне Закарпаття, що є справжньою Швейцарією у мініатюрі. (...)