Головна » 2013 » Вересень » 5 » Увага: Міжнародний фотоконкурс "ВІКІ ЛЮБИТЬ ПАМ'ЯТКИ - 2013"
20:12
Увага: Міжнародний фотоконкурс "ВІКІ ЛЮБИТЬ ПАМ'ЯТКИ - 2013"

     «Вікі любить пам'ятки» — українська частина загальноєвропейської ініціативи Wiki LovesMonuments 2013, метою якою є фотографування та викладання у вільний доступ фотографій об'єктів історико-культурної спадщини країн-учасниць.

В Україні в поле зору об'єктивів учасників повинні потрапити пам'ятки з Державного списку нерухомих пам'яток України. Учасники проекту збирають відомості про ці об'єкти, перш за все географічні координати і адреси. З 1 по 30 вересня ми запрошуємо всіх зацікавлених до участі в конкурсі - саме в цей період Ви можете завантажити фотографії пам'яток до Вікісховища і виграти приз!


    Міжсанаторно-курортна флотилія "По Тисі разом" вдруге виступила у цьому проекті одним із його меценатів надавши ексклюзивну можливість ВСІМ переможцям конкурсу БЕЗКОШТОВНО пройти одноденний маршрут туристичного рафтингу по ріці Тиса на борту одного із туристичних катамаранів.  На номінації призерам буде видано спеціальний DVD диск із електронною енциклопедією Закарпаття, великою кількістю фотографій попередніх запливів та віртуальним туром по закарпаттю та прикарпаттю від студії virtual-dkz

Богоматір Оранта (мозаїчний з використанням смальти образ з собору
 Київської СофіїТуристичний рафтинг "По Тисі разом" виступає за захист вітчизняної
культурної спадщини
Хотинська фортеця


 


Окрім номінантів затверджених міжнародною комісією "Диспетчер курортів Закарпаття" (керівник Степан Жук, Sanator)  визначить серед учасників конкурсу своїх 7 (сім)  призерів у номінації "Патріот України",  яким також буде вручено запрошення на участь у призових турах  "По Тисі разом"  наступного сезону.

Найкращим і найактивнішим фотографам буде запропоновано вигідна співпраця із фото студією "virtual-dkz"


Щоб узяти участь в конкурсі, слід:

 • Зареєструватися у Вікісховищі — при реєстрації треба вказати діючий e-mail.
 • Знайти пам’ятку в своєму районі, скориставшись нашими списками пам’яток або пошуком на тулсервері, перейти за посиланням і завантажити фото. У кожної пам’ятки є власний ідентифікатор (ID).
 • Сфотографувати пам’ятки можна і під час конкурсу. На конкурс можна надсилати будь-які фотографії, але важливо, щоб вони були якісними.
 • ЗАВАНТАЖИТИ фотографію на Wikimedia Commons в період з 1по 30 вересня (спеціальний завантажувач працюватиме лише цей в період).

Призи та номінації конкурсу «Вікі любить пам’ятки – 2013»

Основні номінації

 • за найкращі фотографії – 1-е, 2-е і 3-є
 • за найбільшу кількість сфотографованих пам’яток – 1-е, 2-е і 3-є

Додаткові номінації

 • за найкращу серію фотографій пам’ятки
 • кращі фотографії по кожному з регіонів України

Спеціальні номінації

 • «Київ очима іноземців» -  за кращі фотографії київських пам’яток культури, зроблених іноземцями. За підтримки організації AIESEC Kyiv і в партнерстві з її проектом Explore Kyiv
 • «Пам’ятки вірменської культури в Україні» за кращі фотографії пам’яток спадку вірменської культури в Україні. За підтримки вірмено-українського арт-журналу TheNorDar 
 • «Пам’ятки грецької культури в Україні» - за кращі фотографії пам’яток спадку грецької культури в Україні. За підтримки Посольства Греції в Україні, Фередації грецьких товариств України, Центру елліністичних студій та грецької культури імені Андрія Білецького, а такожГрецького фонду культури (Одеса). 
 • Також у 2013 році оголошено міжнародну спецномінацію, присвячену фотографіям пам’яток Першої світової війни, – The Europeana First World War Special Award. Ця номінація оцінюється та нагороджується лише на міжнародному рівні, і організовується за підтримки Інтернет-порталу Europeana.
 • "Диспетчер курортів Закарпаття". Туристичний рафтинг "По Тисі разом" - одно-двохденний тур туристичного рафтингу по Тисі для ВСІХ переможців конкурсу. http://tyssa.at.ua


Переглядів: 1848 | Додав: sanator | Теги: апімандри, Увага: Міжнародний фотоконкурс ВІКІ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: