Головна » 2014 » Березень » 22 » Благодійне оздоровлення героїв України від Закарпатців
22:13
Благодійне оздоровлення героїв України від Закарпатців

 Благодійне оздоровлення героїв України від Закарпатців

http://ozdorov.info

        Вдячні мешканці мальовничого   санаторно-курортного Закарпаття матимуть за  честь  запросити на    безкоштовне оздоровлення та реабілітацію мужніх патріотів – активних   учасників Революції Гідності.

      Санаторії, курорти, туристичні бази,   готелі, оздоровниці  та приватні садиби  надають благодійно місця для   проживання, оздоровчі послуги та харчування на час проходження   оздоровлення та реабілітації  тим  учасникам Майдану, які за показами   лікарів потребують  подальшого відновлення після стаціонарного лікування   отриманих поранень, а також тих, які потребують психологічної  пост   стресової  реабілітації.

     Для цього кожен заклад,  виходячи зі своїх можливостей, виділяє певну   кількість місць  (людино-днів)  для оздоровлення героїв майдану. Зведені результати по   всіх закладах  надаються  лікарям Майдану, які  розподіляють благодійні   путівки  тим  майданівцям, які цього  потребують в першу чергу. 

     Цей   почин триватиме протягом трьох місяців (березень-травень).  Інформація   про заклади та вільні місця буде наглядно висвічуватися в електронних   книгах поселення ІРС "ДКЗ".

     Ініціатором   та організатором оздоровчої сотні Закарпаття виступає   інформаційно-реєстраційна система ДКЗ  (Диспетчер курортів Закарпаття) 

        Степан Жук  тел  050 540-20-47  s.sanator@yandex.ua

ЗАПОВНЕННЯ  АНКЕТИ
для оформлення заявки на благодійне оздоровлення

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ НА

* Зауваження.   Проживання, харчування та оздоровчі процедури безкоштовно надаються громадянам виключно за скеруванням лікуючих лікарів, та за погодженням із відповідальною особою від координаційних центрів реабілітації.  

взірець скерування на оздоровлення


Розроблено можливість кожному лікареві особисто визначити у який конкретний санаторій буде доцільніше його поселити, період (згідно наявності місць) та кількість днів.
РЕАЛЬНО наявні місця відображаються в електронних книгах ДКЗ.
Разом із підтвердженням участі, будуть потрібні супроводжуючі записи та рекомендації лікуючого лікаря, стосовно кожного спрямованого до нас пацієнта, які, по мірі можливості та профілю санаторію, будуть виконуватися його персоналом.
Впевнений, що цю роботу найкраще можуть зробити самі лікарі, хто опікується потерпілими.
Саме їх зараз шукаємо в першу чергу.
Консультацію надам кожному зокрема по тел. 050 540 20 47.
 
На жаль, кількості місць для оздоровлення незрівнянно мало в порівнянні із потребами. Тому
УКЛІННО  ПРОСИМО ЗГОЛОСИТИСЯ 
  • Санаторії із можливістю БЛАГОДІЙНО надати кілька місць для проживання із харчуванням та  необхідним комплексом оздоровчих процедур;
  • Заклади проживання із можливістю надання харчування та організації лікувальних процедур у санаторіях Закарпаття що знаходяться поблизу згідно заявленої ними квот;
  • Заклади проживання із можливістю надання  харчування;
  • Організації, та підприємці, які можуть організувати (оплатити) приймаючій стороні продукти харчування для осіб, які перебуватимуть на оздоровленні - реабілітації.
НЕОБХІДНІ  волонтери із Закарпаття,  які долучатимуться до організації  досугу  людей, які оздоровлятимуться у вище згаданих закладах.


Із приводу всіх запитань звертатися до  "ДКЗ" (Диспетчера курортів Закарпаття)
Степан Жук  050 540-20-47  (цілодобово)
https://www.facebook.com/dyspatcher.dkz
Переглядів: 2569 | Додав: sanator | Теги: ДКЗ, Закарпаття, оздоровлення, санаторії, волонтери, пожертва | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: