Головна » Статті » АпіМандри » АпіМандри по Закарпатті

АпіМандри у Гайдара
Сторінка на стадії формування.

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ. Науковець, педагог, пропагандист, підприємець, а найперше - пасічник Василь Гайдар мешкає в селі Шенборн, що неподалік від Мукачевого. Там він радо зустрічає відвідувачів - бджолярів майже з усіх кінців світу.
Гості цікавляться розведенням карпатських бджіл з комплексом цінних біологічних і господарсько-корисних ознак, які займають належне їм місце на пасіках найрізноманітніших регіонів не тільки України, а й Європи та Азії. Відомий фахівець з селекції бджіл кандидат сільськогосподарських наук Василь Гайдар розповідає про технологію одержання маток та пакетних бджіл у багатокорпусному вулику та про вулик для племінної роботи та комплексного використання бджолиних сімей.


Пропонуємо кілька фільмів із Пасіки Гайдара Василя АнтоновичаВ фильме рассказывается о первичных репродукторах отселектированных карпатских пчел и об матководах Закарпатья.

Видеорассказ ведет ученый матковод Украини Гайдар Василий Антонович.

За последние 22 года усилиями пчеловодов-селекционеров в Закарпатье созданы типы карпатских пчел "Вучковский", "Говерла", "Раховский", "Синевир" и линия 100.

1.Технология Гайдара В.А.
2.Заводской тип "Говерла"
3.Рассказ о типе "Раховский" на пасеке Мерцина И.И.
4.Достопримечательности по пути у Вучковое.
5.Колыбель типа "Вучковский" и его хранители.
6.Создаваемый тип "Синевир".
7.Уникальность пасеки изобретателя Паращинца В.Ю.Закарпаття


Категорія: АпіМандри по Закарпатті | Додав: sanator (05.05.2012)
Переглядів: 3604 | Коментарі: 3 | Теги: ДКЗ, апімандри, селекція бджіл, Карпатка, бджолопакети, матки, гайдар | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Олександр Григорович  
0
Дайте, будь ласка телефон Василя Антоновича мобільний, хочу ще купити у нього бджіл. З повагою.

Ім`я *:
Email *:
Код *: