Головна » Статті » Статті та матеріали про бджільництво

Цілюща «хатинка на бджолах»

 

Цілюща «хатинка на бджолах»
Целебная «избушка на пчелах»

Столярний майстер ПМК-76 Сергій Волошин побудував на території свого підприємства лікувальний будиночок бджоляра з вбудованими вуликами. Він єдиний в місті, а можливо, і на Буковині. Як запевняє 52-річний чоловік, поспавши в будиночку на вуликах, можна без ліків позбутися багатьох хвороб. Кореспондент «МБ» зазнала впливу будиночка на себе.
 
Такі будиночки уже є у відомих людей

Невеликий дерев'яний будиночок з дахом, схожою на піраміду, ховається за високими тополями і соснами. У зовнішній стіні зроблено три невеликі отвори, навколо яких рояться бджоли. «Людина використовує від бджіл абсолютно все. Мед, прополіс, віск, отрута, маточне молочко ... Лікують навіть мертві бджоли, з яких роблять настоянку, - пояснює Сергій Волошин. - Коли я завів пасіку, дізнався, що біополе бджоли дуже схоже на біополе людини. А температура в вулику близька до людської - 37 градусів з копійками. Для лікування стали використовувати навіть повітря біля вулика. У радіусі двох метрів воно набагато чистіше, ніж те, яким ми дихаємо. В одному вулику є до п'яти тисяч бджіл. Своїми крильцями і тільцями вони створюють певну вібрацію. Як виявилося, вона позитивно діє на людський організм. Сприяє оздоровленню і тепло, яке виділяють бджоли. Додайте сюди ще цілющі аромати меду та прополісу - природних антибіотиків. У комплексі все це благотворно впливає на людський організм, відновлює біополе, сприяє працездатності ».

- Цей дерев'яний екологічно чистий будиночок я побудував в минулому році, - демонструє пасічник своє творіння. - Дах зроблено у вигляді піраміди, яка концентрує енергію. Може, саме завдяки цьому бджоли в будиночку дають меду більше, ніж у звичайних вуликах. Повітря всередині в кілька разів чистіше, ніж на вулиці. До того ж там прохолодно навіть у спеку. Я вмонтував три вулики в зовнішню стіну. Схожі будиночки є багатьох відомих людей Останні розповідають, що постійно сплять у них, два-4:00 замінюють йому всі нічний сон. А в одному з кримських санаторіїв побудували півтора десятка таких будиночків, де відпочиваючі сплять на вуликах і лікуються таким чином. Я сам переконався, що тут можна позбутися багатьох хвороб і зарядитися енергією на весь день. Поспавши годину, відчував бадьорим весь тиждень. У будиночку відпочивають працівники підприємства, мої знайомі. Днями приходив головний інженер ПМК-76 Микола Савчук. Через зайнятість полежав всього десять хвилин, але залишився задоволений. Запропонував мені зробити кілька таких будиночків на території підприємства, де лікувалися б наші співробітники. Адже це так просто. Не треба приймати ніяких ліків - тільки прилягти на годинку-другу на тапчан і прокинутися зовсім іншою людиною.
 
Припинила боліти голова і зникла втома


Заходимо всередину будиночка. Прямо над вуликами складену дерев'яний тапчан. На ньому - подушка і простирадло. Сергій Якович приносить банку меду з пасіки. Радить з'їсти кілька ложок і запити їх свіжою холодною водою з криниці. «Це для кращого відчуття, - каже. - Тепер лягайте на тапчан. Розслабтеся і думайте тільки про щось хороше ».

У будиночку пахне медом, польовими квітами і травами, розвішаними пучками по стінах. Крізь дошки злегка дме вітерець. А через дах прорізуються тонкі сонячні промені. Повітря чисте - як високо в горах. Тихе гудіння бджіл у тапчаном схоже на однотонну віддалену музику. Спочатку стає страшно, що під тобою - тисячі кусючих комах. Але потім страх минає. По спині розливається приємне тепло. Воно наче ковдрою огортає з голови до ніг. Очі мимоволі закриваються. Навіть не помічаю, як засинаю. Прокидаюся через годину. Відчуття таке, ніби спала всю ніч. Припинила боліти голова, мучила два останні дні. Не допомагали навіть таблетки. Забула про втому і біль у спині. Це дійсно вражає!

Прийшовши додому, відчула звірячий апетит. Вперше за багато років заснув, лише торкнувшись головою подушки. Рано вранці прокинулася бадьорою, ніби місяць відпочивала. Медовий сон на вуликах дійсно виявився оздоровчим.


Разом із тим,  зовсім інші і набагато ефективніші результати досягаються при використанні активної лікувально-оздоровчої методики  АПІМАНДРИ.

Про це на сайті детальніше для зацікавлених по запиту.Джерело: http://ru.molbuk.ua/life/doli/48639-rus_clyuscha-hatka-na-bdzholah.html
Категорія: Статті та матеріали про бджільництво | Додав: sanator (15.08.2012) | Автор: Надія БУДНІ
Переглядів: 5359 | Теги: АпіХата, АпіВулик, пчела, лікування бджоли, сон на вуликах | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: