Головна » Статті » АпіХата

Апіхата що це таке і з чим його їдять
   = Дерев'яна споруда із нахиленими до середини під кутом менше 90 градусів  боковими стінами   ширина яких становить не більше 35% від найбільшої довжини її фронтальної стіни, розвернутої в один бік =,  є захищений патентами  у кількох країнах авторським винаходом автора першої у світі системи санаторно-курортної логістики ІРС "ДКЗ"Степана Жук із Закарпаття.
    Така конструкція АпіХати  дозволяє розмістити всі вулики на одну сторону по відношенню до сонця. Нахилені стіни і максимально зменшена внутрішня площа конструкції сприяє утворенню максимальної концентрації біо- та фітонцидів у приміщенні. Окрім того, завдяки цій конструкції перед очима людини, яка розміщується горизонтально на лежаку установлено відвеоекран, на якому транслюватиметься із звуковим супроводом високої якості відеозамальовки яскравих куточків природи, або "прямий репортаж" безпосередньо із вулика..
Крім того, внутрішню сторону вуликів АпіХати буде виготовлено із скла щоб була можливість спостерігати за життям бджоли через дзеркала, розміщені під відповідним кутом на протилежній до вуликів стороні. На ній же буде розміщено сегменти сотів із колекцією різних сортів меду, як це зроблено у АпіСвітлиці.
  

   Глибина будиночка зроблена мінімально можливою також для того щоб зменшити внутрішній об'єм приміщення, що у свою чергу полегшить бджілкам притаманну їм функцію підтримування сталої температури та вологості у ньому, а також для можливості насичення повітря рослинними фітонцидами та фітонцидами бджолопродуктів необхідної для лікування концентрації.

.
   Якщо є можливість і необхідність то підтримувати ці показники у приміщенні можна і додатково використовуючи для цього термостати та інші охолоджувально-нагрівні пристрої. (систему охолодження із холодильників чи холодильних камер та інфрачервоні нагрівники.
(обговорити їх необхідність)

 
      Слід також зазначити, що за задумом автора АпіХати її конструкція виготовлятиметься із клеєних або круглих брусів та щитових матеріалів, які в середині приміщення покриті натуральною восковою пастою.  Покрівля передбачає використання натуральної черепиці або метало-черепиці, у залежності від виділеного на АпіХату бюджету.

   Конструкція будиночку установлюється на вісьмох залізобетонних стовпцях, залитих у ­"картонні" шаблони циліндричної форми діаметром 20-25 см із ­анкером по середині, на які кріпиться каркас будинку. Це є необхідним елементом, так як ширина конструкції всього 1,3 - 1,4 метри. Стійкість конструкції додає також присутність у ній тамбура, у якому розміщено роздягальню або кімнату для медового масажу в іншій модифікації.

 
19 травня 2012 року у рамках міжнародного пленеру, який проходив у альпійській артсадибі "Золота рибка"  вперше, за 6 годин (проти обіцяних 5) було споруджено АпіХату і презентовано широкому загалу зацікавлених глядачів та представників із різних країн Європи.

На сьогодні вона уже має наступний вигляд:
 

детальніше про це на сторінці "Апіхата у Золотій рибці"


Самі ж вулики двохкорпусні із "магазином" для меду виготовлено із дерева, або із надтвердого пінополістеролу. Передбачено можливість їх висування із корпусу АпіХати на спеціальних салазках, для їх періодичної заміни "свіжими" у разі проведення  лікувальних сеансів частіше ніж 5-6 годин на добу, що, за деякими дослідженнями спеціалістів "знесилює" бджолину сім'ю.   
(обговорити справедливість твердження та доцільність )

Одночасно розробляється оригінальна конструкція трьох секційного Вулика, який може розміщуватися під кутом. Ці вулики  запропоновані ігуменом одного із монастирів у Росії о. Євмінієм  і, при деякій конструктивній доробці можуть мати застосування також у конструкції АпіХати.


 
      Багатофункціональна конструкція АпіВулика від ДКЗ  (автор Степан Жук),  призначена для проведення сеансів АВА біотерапії ,  у порівнянні із іншими вуликами, які використовуються досі лише протягом 3-4 літніх місяців, може функціонувати майже цілорічно. 
Авторська розробка АпіВулика  також є захищена європейським патентом і, за бажанням, комплектується до АпіХати, або ж використовується окремо якщо вона установлена на цокльній частині житлової будівлі (про це йтиметься у іншій рубриці).
 
Більше світлин авторської лікувальної конструкції АпіВулика для АВА біотерапії
 
проект АпіВулика для АпіХати.
(УВАГА!  детальний його опис та інструкції до використання, методики оздоровлення,
а також доступ для можливості перегляду світлин цього проекту
надаються лише для зареєстрованих на цьому сайті та на запит по тлф 050 540-20-47)
Ці матеріали входять також в комплект АпіХати. 
 
     Наголошуємо, що із метою уникнення неправильного використання робочих креслень лікувального обладнання, яким комплектується АПІХАТА, а також неправильного використання лікувальної методики АВАбіотерапії, на сайті виставлено взірець неробочої моделі АПІВУЛИКА із використанням конструкцій вуликів,
непридатних для лікувальної практики!!
     Робоча конструкція АПІВУЛИКА установлюється нами лише в АпіХатах, які узгоджені із її автором.
Про кожну АПІХАТУ, яка працює по реальній оздоровчій методиці будемо повідомляти на наших сайтах.
За негативні наслідки або відсутність результатів в інших подібних конструкціях ми жодної відповідальності не несемо.

Просимо повідомляти їхнє місце розташування по телефону 050 540 20 47 (Степан).
Автору такого повідомлення - повний оздоровчий курс БЕЗКОШТОВНО
.
 

P.S. Шановний пасічніку не лише України!
     
Автор проекту у жодному разі не "тягне одіяло на себе", патентуючі АпіХату та її елементи, але просить кожного з Вас не заскакувати в "його город" через паркан, вириваючи фрагмент конструкції хатиночки, як складової цілісної схеми проекту АпіМандри, зводячи нанівець значно ширший задум, спрямований на створення оздоровчої Мережі, яка окрім оздоровлення тисяч людей, створить також додатково сотні і тисячі робочих місць, як для пасічників, так і для тих, хто має намір ними стати.
До того ж, розробляється методика оздоровлення, проводитимуться офіційні дослідження та вивчення яке потребує фінансування...
Нажаль, державі Україна все це, як і багато чого іншого - НЕ ПОТРІБНЕ.  

     
Повірте, що йти нам разом із Вами буде однозначно вигідніше і цікавіше.

     
Обіцяю Вам, що із нашого боку ми прикладемо максимум зусиль для створення доступної (із фінансового боку також) конструкції апіХати за рахунок серійного та масового виробництва безпосередньо у різних регіонах НЕ лише в Україні.

     
Саме тому

 
 - Запрошую відгукнутися всіх тих, хто хоче і може взятися за спорудження АпіХат у себе на місцях по наших кресленнях і інструкціях (не виключено, що у великих кількостях).
- Рекомендую пропонувати цю конструкцію і методику тим, хто може собі це дозволити з умовою Вашої участі в обслуговуванні цієї міні пасіки;
- Рекомендую радити керівникам лікувально-оздоровчих і туристичних підприємств на місцях АпіХату для розширення їх можливостей на тих же умовах;
- Пропоную відгукнутися спонсорів цього проекту для його розміщення в передмістях великих і середніх міст на взаємно-вигідних умовах;
- Запрошую бджолярів реєструватися в цьому проекті в якості кураторів (обслуговування) подібних осередків у себе на місцях.
 
   
     
З цими намірами прошу телефонувати або писати безпосередньо автору та керівнику проекту: Степану Жук, vita.ozdorov@gmail.com м. Мукачево, Закарпаття, України.
або телефонувати   тел/вайбер +38 050-540-20-47  чи 
скайп Sanator

   Нагадую і підкреслюю, що такі і їм подібні конструкції АпіХат будуть включені в своєрідну оздоровчу мережу АпіМандри, що обслуговується системою "ДКЗ" (Диспетчер курортів Закарпаття) випробувану на ефективність з 2000 року.
Іншими словами - клієнтові буде дано можливість замовляти (бронювати) сеанси АВА біотерапії аналогічно як бронюються номери для відпочинку і лікування в санаторіях, турбазах і т.д. із свого дому чи із номера на місцях відпочинку, що підвищить організованість, доступність і, у свою чергу, - окупність методики.

Але про це  також трохи пізніше.
Категорія: АпіХата | Додав: sanator (04.05.2012) | Автор: Жук Степан Кирилович E
Переглядів: 11167 | Коментарі: 1 | Теги: ДКЗ, апімандри, Закарпаття, лікування на вуликах, Карпатка, АпіХата, бджоли, апіСвітлиця, пчелопродукти | Рейтинг: 4.9/18
Всього коментарів: 1
1 Наталя Хаммоуда.  
0
Сьогодні нарешті дочитала до кінця, роздивилася, і виявила для себе багато нового і цікавого. дякую!

Ім`я *:
Email *:
Код *: